Obchodní podmínky

Základní údaje

Provozovatel:

Mamma Tea s.r.o.

Morávka 590
739 04 Pražmo

IČ: 04816137

DIČ: CZ04816137

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 65265.

Ing. Silvie Stachová, jednatel

Tel. +420 773 691 901

Email: obchod@mammatea.cz
Číslo účtu: 4215971339/0800

 

Obchodní podmínky

Zákazník odesláním své objednávky přijímá a uznává naše podmínky prodeje a dodání objednaného zboží. Všechny odeslané objednávky považujeme za závazné. Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že zboží není skladem nebo se výrazně změnila jeho cena. Ceny uvedené u každého produktu jsou včetně DPH.

Potvrzení objednávky

Každá zaslaná objednávka bude potvrzena e-mailem na adresu uvedenou v dodacích údajích. Doručením tohoto e-mailu dochází k uzavření kupní smlouvy. V případě, že potvrzující e-mail neobdržíte, nebyla zřejmě Vaše objednávka správně odeslána.

Zrušení objednávky

Zákazník má právo objednávku stornovat do 6 hodin od odeslání.

Způsob platby a doručení

Platbu za zboží je možné provést:

  • předem bankovním převodem na náš účet uvedený v zaslané faktuře
  • platební kartou přes internet
  • v hotovosti při převzetí zboží při osobním odběru
  • v hotovosti při převzetí zboží na dobírku

K ceně zboží nejsou připočítávány náklady na balné.

Osobní odběr je možný na adrese dodavatele po předchozí domluvě.

Zboží zasíláme pouze v rámci České republiky prostřednictvím České pošty – Balík Do ruky, popř. Balík Na poštu ( nutno uvést do poznámky v objednávce).

Dodací lhůta

Vaše zakázka bude zpracována a zboží odesláno do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky.
U platby bankovním převodem bude zboží odesláno do 3 pracovních dnů ode dne připsání částky na náš účet.

Reklamace

V případě, že Vám bude balík doručen s viditelným poškozením, nepřebírejte ho od dopravce. Na pozdější reklamaci závady vzniklé poškozením zboží při přepravě nebude brán zřetel, reklamaci budete moci uplatnit pouze u dopravce. Reklamace týkající se kompletnosti dodávky nebo kvality dodávaného zboží akceptujeme do 2 dnů po převzetí zboží. V případě reklamace nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu obchod(zavináč)mammatea(tečka)cz pro dojednání dalšího postupu. Po uznání reklamace budete vyzváni k zaslání reklamovaného zboží zpět na adresu dodavatele. Zboží neposílejte na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Částka odpovídající kupní ceně reklamovaného zboží Vám bude vrácena na uvedený bankovní účet.

Reklamační řád se řídí ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, č. 513/1991 Sb. a z.č. 634/1992 Sb., Zákona o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů a vztahuje se na spotřební zboží, u něhož jsou v záruční době uplatňována práva kupujícího na odpovědnosti za vady (dále jen reklamace). Tento reklamační řád platí mezi prodávajícím – Mamma Tea s.r.o., se sídlem Morávka 590, 739 04 Pražmo a kupujícím – zákazníkem internetového obchodu www.mammatea.cz

Vrácení zboží

Zákazník má právo do 14 dnů vrátit zboží bez udání důvodu. Zboží nesmí být poškozené, používané, musí být zabaleno v originálním balení. Po předchozí domluvě zašlete zboží spolu s daňovým dokladem zpět na adresu dodavatele, ale ne na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Po doručení a kontrole zboží zašleme částku odpovídající kupní ceně (vyjma zasilatelských nákladů) zákazníkovi na uvedený bankovní účet.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje, které získá od svých zákazníků a které jsou potřebné k objednání produktů, budou sloužit pouze pro komunikaci se zákazníkem a nebudou dány k dispozici třetím osobám.

 

UPOZORNĚNÍ:
Pokud si zákazník zásilku nevyzvedne, bude požadováno uhrazení skutečně vzniklých nákladů na odeslání zboží. Veškeré nesplacené pohledávky budou vymáhány včetně všech nákladů s tím spojených.

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami. 

GDPR

Vaše osobní údaje, které jsou součástí objednávky zboží na našem e-shopu, slouží pouze k jejímu vyřízení. Nezasíláme žádná reklamní sdělení. Nejsou předávány třetím osobám, vyjma povinností daných platnou legislativou ( kontroly ze strany státních orgánů ). Po celou dobu nutného uchování jsou řádně zabezpečeny proti zneužití.